CAMP FUN&SPORT&STARS JURA 2022 + ENERGYLANDIA

14-21 SIERPNIA 2022 8 DNI

Ilość i wiek uczestników:
ok.40 uczestników w grupach wiekowych 8-12 i 13-16 lat
Ośrodek:
Hotel Jura – Orle Gniazdo
https://orlegniazdo.pl/index.php
Położenie:  Hucisko – to mała wioska w samym centrum Roztocza Środkowego, gdzieś pomiędzy Roztoczańskim Parkiem Narodowym i Krasnobrodzkim Parkiem Krajobrazowym. Ośrodek ORLE GNIAZDO HUCISKO zapewnia wiele atrakcji: chata grillowa, elegancka restauracja, duży basen zewnętrzny, jacuzzi 6-osobowe, dwie sauny,balia japońska, bowiling, pokój bilardowy, stół do pingponga, dwa kroty tenisowe ze sztuczną nawierzchnią z oświetleniem, plac zabaw dla dzieci.

Zakwaterowanie: nocleg w budynku hotelowym w komfortowych pokojach 2-4 osobowych z łazienką i TV. Wysoki standard hotelowy!

Jura Krakowsko Częstochowska to cudny i niezwykle atrakcyjny region turystyczny, rozciągający się w Polsce południowej, od Częstochowy i Mstowa na północy, przez Ogrodzieniec aż po Kraków na południu. Ta przepiękna kraina o bardzo urozmaiconym krajobrazie, z charakterystycznymi białymi ostańcami, jest bogata w zabytki architektury, szczególnie zamki i ich ruiny, ale też cenna przyrodniczo i niezwykle atrakcyjna dla rodzinnej rekreacji. Zachwyci też miłośników sportów ekstremalnych. 
Pod względem liczby atrakcji Jura jest niesamowita, nie sposób zliczyć ich wszystkich, a dodatkowo znajdują się blisko siebie. Same zamki Szlaku Orlich Gniazd położone są co kilkanaście kilometrów, a dodatkowo Jura oferuje inne, przeróżne sposoby na turystyczną aktywność. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, można przebierać wśród bogactwa warowni, skałek, jaskiń, tras rowerowych, ale też dworków, muzeów czy unikatowych form rekreacji. 

PROFILE

TANIEC + TIK TOK

Zajęcia z tańca nowoczesnego (jazz, taniec współczesny, hip-hop, popping).

Treningi dwa razy dziennie, na koniec obozu pokaz umiejętności (talent show).

Zajęcia poprowadzą znani instruktorzy Tańca i gwiazdy TIK TOKA.

Poza tańcem:

– warsztaty social media (tiktok bez tajemnic)

 – warsztaty taneczne projekt tik tok

 -warsztaty fotograficzne

 -warsztaty z montażu wideo (jak obrabiać filmy na telefonie) > apki, techniki itd

JAZDA KONNA

Profil dla dzieci jeżdżących lub chcących nauczyć się jazdy konno, codziennie dwie godziny jazdy konno. Treningi skokowe – treningi ujeżdżeniowe – dla mniej zaawansowanych zajęcia od podstaw na lonży


Zajęcia teoretyczne: – jak rozpoznać, zapobiegać oraz leczyć podstawowe choroby koni? – dopasowanie odpowiedniej diety dla każdego konia – budowa konia oraz wiele innych…


Opieka nad przydzielonym koniem w grupie 2 os.

ODKRYWCA

Dla poszukiwaczy przygód. Główną ideą tego Campu jest odkrywanie – a pierwszym krokiem do tego jest wzbudzenie w dziecku ciekawości świata i fascynacji przygodami, które go na tym obozie czekają. Atrakcyjny program w którym miedzy innymi:
– „Zwiedzanie z duchami” nocne zwiedzanie Zamku w Ogrodzieńcu – historia zamku wraz z pojawiającymi się zjawami… link z Foto https://www.zamek-ogrodzieniec.pl/kategorie/wieczor-z-duchami
– „Poszukiwanie skarbu” – wycieczka na Górę Zborów- rywalizacja drużynowa kto pierwszy znajdzie skarb, zabawa z mapami, kompasami
– Przygoda na dwóch kółkach” – wycieczka rowerowa „szlakiem Orlich Gniazd”- wyjazd do Zamku Mirów i Bobolice- przejedziemy malowniczym szlakiem rowerowym do Zamku w Bobolicach i Mirowie, poznamy historię Zamków…
– Przygoda z pająkami” -wycieczka piesza do Jaskini Głębokiej w Parku którą zamieszkują…. Jest to największa znana aktualnie podziemna forma krasowa rezerwatu przyrody „Góra Zborów”. Jej długość wynosi 190 m., a różnica wysokości między skrajnie położonymi punktami jaskini – 22,4 m
– „Przygoda w Energylandii”- całodzienna zabawa i animacje w najnowocześniejszym Parku Rozrywki w Polsce, wstęp na wszystkie strefy (płatne dodatkowo 130zł)
– „Przygoda strzelecka” paintball laserowy lub z markerami…

TENIS ZIEMNY

Codzienne, 2-godzinne treningi prowadzone będą nowoczesnymi metodami nauczania w oparciu o zabawy i gry ruchowe na profesjonalnych kortach pod okiem instruktora.

Celem jest podniesienie atrakcyjności zajęć, poprzez odpowiednie kształtowanie cech motorycznych, potrzebnych w dalszym etapie nauki oraz gry.


Zapomnijcie o nudzie – nasze treningi to gwarancja świetnej zabawy podczas nauki elitarnej dyscypliny sportu jaką jest tenis ziemny.

Obóz przeznaczony jest dla dzieci młodzieży, która zaczyna grać w tenisa, a także dla tych, którzy tę grę chcą doskonalić. Polecamy zabranie własnych rakiet tenisowych.


Treningi z instruktorami i trenerami tenisa ziemnego.

PAINTBALL

Strategiczne zabawy strzeleckie z użyciem broni na żelowe kulki z kolorową farbą, jak również paintball laserowy. Zajęcia z odmiennymi scenariuszami realizowane będą przez zespoły w różnych warunkach terenowych. Deathmatch, deathmatch drużynowy, Snajper, capture the flag, blackjack, polowanie na Czerwony Październik, zwiad, akcja ratunkowa, ochrona prezydenta, terminator, podchody do snajpera. Każda drużyna stworzy kamuflaż, zbuduje swoją bazę i linię obrony, opracuje taktykę ataku i do boju! Fantastycznie zrealizowane pole paintballowi w lesie przy samym Zamku Bąkowiec!
W PROGRAMIE:
– 1 dzień gry paintball z markerami w mundurach wojskowych
– 3 dni gry w paintball laserowy
Profil dla dzieci od 10 lat.

ROWERY CZYLI SZLAKIEM ORLICH GNIAZD

Dla dzieci i młodzieży od 11 do 16 lat, przemierzymy jeden z najpiękniejszych polskich szlaków rowerowych – „Szlak Orlich Gniazd „- odwiedzimy m.in. Zamek w Bobolicach, ruiny Zamku w Mirowie, Zamek Ogrodzieniec w Podzamczu, ruiny Strażnicy w Ryczowie, zamek Pilcza i Rezerwat Smoleń. Każdy uczestnik może zabrać swój rower (wymagany sprawny rower MTB, transport rowerów w cenie obozu, możliwość wypożyczenia profesjonalnego roweru na miejscu) .
W zależności od kondycji uczestników przejedziemy na dwóch kółkach po pagórkowatych szlakach Jury Krakowsko- Częstochowskiej około 150km.

ATRAKCJE DODATKOWE DLA WSZYSTKICH:

 • wycieczka całodzienna (fakultatywna) do ENERGYLANDII, najnowocześniejszego parku rozrywki w Polsce (płatne dodatkowo 130zł –bilet, transfer, poczęstunek)
 • całodzienna wycieczka rowerowa do Zamku w Bobolicach i Mirowie (dla dzieci powyżej 10 lat, możliwość wypożyczenia profesjonalnych rowerów górskich 70zł/dzień);
 • paintball laserowy–rozgrywki paintballowe na poligonie leśnym;
 • paintball z markerami na farbę (80 zł za 200 kul)
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • bowling na miejscu w ośrodku

W CENIE ZAPEWNIAMY

 1. Zakwaterowanie: w pokojach/apartamentach 2-4 osobowych,
 2. realizację programu jak wyżej, w zależności od wybranego profilu,
 3. możliwość przewiezienia własnego roweru na miejsce obozu,
 4. wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja,
 5. transport z Szamotuł lub Poznania lub Ostrzeszowa lub Wrocławia i z powrotem komfortowym autokarem,
 6. ubezpieczenie NNW,
 7. nagrody/upominki,
 8. całodobową opiekę wykwalifikowanej kadry.
bon

CENA

1799zł Tenis ziemny
1799zł  Odkrywca
1799zł  Paintball
2069zł  Jazda konna
1799zł  Rowery
1859zł  Taneczny + TIK-TOK

KONTAKT - REZERWACJA

Rezerwacja odbywa sie poprzez podpisanie umowy oraz wpłatę zaliczki 500zł na nr konta:
32124017471111001062749876
tel. 790 442 272
e-mail:   robert@travelsport.pl

CERTYFIKAT

Certyfikat potwierdzający udzielenie przez TU EUROPA S.A. gwarancji ubezpieczeniowej dla TRAVELSPORT

REJESTR

posiadmy wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Wielkopolskiego nr 914