OFERTA EVENTOWA

Oferujemy kompleksową organizację bądź ofertę wynajmu naszych atrakcji na:

festynach, piknikach, imprezach firmowych czy urodzinach.

ATRAKCJE W NASZEJ OFERCIE

LASERTAG

Laser Tag – znany też pod nazwą Laserowy Paintball, to gra przypominająca klasyczny Paintball, gdzie fizyczne pociski (kulki z farbą) zastępowane są sygnałem podczerwonym. Emitowany sygnał wyłapują czujniki trafień, które nosi każdy z graczy. Gra jest całkowicie bezpieczna i mogą w nią grać dzieci już od 7 lat. Każdy gracz zostaje wyposażony w karabin i opaskę z czujnikami na głowę.

Laser Tag – znany też pod nazwą Laserowy Paintball, to gra przypominająca klasyczny Paintball, gdzie fizyczne pociski (kulki z farbą) zastępowane są sygnałem podczerwonym. Emitowany sygnał wyłapują czujniki trafień, które nosi każdy z graczy. Zabawa jest  bezpieczna i mogą w nią grać dzieci już od 7 lat. Każdy gracz zostaje wyposażony w karabin i opaskę z czujnikami na głowę.

118765132_1237444366593961_8098426973879193429_n

Dmuchana zjeżdżalnia "Jungla"

DMUCHANY DART PIŁKARSKI

Football Darts czyli gra w rzutki połączona z piłką nożną? Jak najbardziej! Footdarts to świetna zabawa dla miłośników futbolu i rzutek – przeniesienie lokalowej, „barowej” rozrywki na zewnątrz i zestawienie jej z aktywnością fizyczną okazało się fantastycznym sposobem na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Wyobraź sobie gigantyczną tarczę foot darts ustawioną na boisku. Podobnie jak w klasycznym darcie musisz wcelować w sam jej środek, ale… piłką i nie za pomocą rzutu, lecz kopnięciem. Brzmi ciekawie, prawda?

BUBBLE SOCCER

Masz dość tradycyjnej gry w piłkę nożną? W takim razie soccer bubble ball będzie dla Ciebie świetną odmianą, a przy okazji niezapomnianą zabawą. Piłka nożna w dmuchanych kulach to nasza propozycja nie tylko dla miłośników tradycyjnego futbolu. Bubble football to zmagania w specjalnych sferycznych kulach. Odebranie piłki przeciwnikowi i poruszanie się po boisku jest nieco przez bubble ball utrudnione, ale w tym tkwi właśnie największa frajda w tej grze. Piłka tak naprawdę jest tylko pretekstem. Crash football to gwarancja wielu komicznych sytuacji i… prób (niekoniecznie zawsze celnych) trafienia w piłkę. Jednak w bumper ball liczy się sportowa rywalizacja, w której nie do końca najważniejszy jest wynik.

Masz dość tradycyjnej gry w piłkę nożną? W takim razie soccer bubble ball jest dla Ciebie! Bubble football to zabawa w  sferycznych kulach, które utrudniają odebranie piłki przeciwnikowi, jak i poruszanie się po boisku.  Jednak w tym właśnie tkwi największa frajda!

Crash football to gwarancja wielu komicznych sytuacji i… prób (niekoniecznie zawsze celnych) trafienia w piłkę. Jednak w bumper ball nie zawsze ważny jest wynik. Najważniejsza jest zdrowa rywalizacja i zabawa!

KOLORY HOLI

Możliwe opcje dodatkowe

Przy większych imprezach, możliwe opcje dodatkowe takie jak:

Fotobudka
Nagłośnienie
DJ i prowadzący
Malowanie twarzy
Wata cukrowa, popcorn
Catering
Różnego rodzaju warsztaty
Inne atrakcje na zamówienie

EVENTY

CENA

Impreza wyceniana indywidualnie w zależności od ilości atrakcji

KONTAKT - REZERWACJA

tel. 790 442 272
e-mail: biuro@travelsport.pl

KONTAKT - REZERWACJA

tel. 790 442 272
e-mail: biuro@travelsport.pl

CERTYFIKAT

Certyfikat potwierdzający udzielenie przez TU EUROPA S.A. gwarancji ubezpieczeniowej dla TRAVELSPORT

REJESTR

posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Wielkopolskiego nr 914

CERTYFIKAT

Certyfikat potwierdzający udzielenie przez TU EUROPA S.A. gwarancji ubezpieczeniowej dla TRAVELSPORT

REJESTR

posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Wielkopolskiego nr 914