KADRA

rpt

Zdajemy sobie sprawę, iż tylko poprzez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę możemy przekazać Waszym dzieciom odpowiednią wiedzę i umiejętności. Opiekunowie Waszych dzieci na naszych obozach to najczęściej dyplomowani nauczyciele, trenerzy i instruktorzy. Poza wysokimi kompetencjami naszej KADRY staramy się aby wielkość grupy która przypada na jednego opiekuna była jak najmniejsza.

Dbałość o dobrą atmosferę , bezpieczeństwo podczas naszych wyjazdów, odpowiednie podejście do dzieci to podstawy pracy naszych opiekunów i trenerów.

Przedstawiamy poniżej wybrane osoby które reprezentują kadrę Travelsport:

KADRA-01

Dominika Bilska

Instruktor tańca, dyplomowana tancerka estradowa, instruktorka fitness, założycielka Studio „Flow”. Ukończyła Szkołę Mistrzostwa Sportowego nr 1 w Poznaniu, gdzie trenowała gimnastykę artystyczną. W późniejszym czasie sport stał się inspiracją do rozwijania innej pasji- tańca.
KADRA-02

Anna Janicka

przez wiele lat była tancerką wrocławskiego zespołu tańca irlandzkiego Ellorien. Obecnie jest instruktorką fitness oraz Zumba Fitness (w tym kilku jej odmian - Zumba Kids, Zumba Gold, Zumba Toning oraz Aqua Zumba) Na codzień pracuje jako trener we własnej szkole tańca w Ostrzeszowie.
anna

Anna Pomietlak

absolwentka AWF Poznań, trener I klasy tenisa ziemnego. Pozytywnie nastawiona do życia i wiecznie uśmiechnięta. Głowę ma zawsze pełną pomysłów. Od wielu lat pracuje jako wychowawca, trener tenisa ziemnego, instruktor narciarstwa a ostatnio również jako ratownik medyczny. Uśmiech i pozytywna energia to jej wizytówka!
KADRA-03

Robert Wesołowski

Robert Wesołowski- 44 lata, właściciel i założyciel firmy Travelsport. Absolwent AWF w Poznaniu, kierunku Wychowanie Fizyczne o specjalizacji nauczycielskiej. Instruktor I klasy kierunków: piłka nożna, tenis ziemny oraz pływanie. Z doświadczenia nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor tenisa ziemnego, ratownik wodny. Obecnie najczęściej organizator i kierownik na obozach. Od 2010 roku pełni funkcję Prezesa Młodzieżowego Klubu Tenisowego Szamotuły.
tyberiusz

Tyberiusz Dąbrowski

Swoją przygodę z tenisem rozpoczął w wieku 7 lat. Były zawodnik Sparty Szamotuły W wieku 18 lat ukończył kurs Instruktora Tenisa na AWF w Poznaniu. Tenis to jego życiowa pasja, którą przekazuje innym. Przez lata pracy instruktorskiej spore doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Wychowankowie osiągali i osiągają sukcesy na szczeblu turniejów Mistrzostw Wielkopolski, Mistrzostw Polski. Interesuje się także innymi dyscyplinami sportu, muzyką, miłośnik zwierząt.
Shopping Basket
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram