WYCIECZKA 1 DZIEŃ: MANDORIA

Plan i program wycieczki

  • wyjazd ok. godz. 7:00,
  • 11.00- 17.00 pobyt w największym parku rozrywki pod dachem w Europie Mandoria. W trakcie pobytu obiad.

Wybrane Atrakcje:
Merkant- najdłuższy w Polsce roller-coaster „pod dachem”
Galeon- olbrzymi okręt wirujący nad portem
Karawana– największa w kraju dwupoziomowa karuzela wenecka
„Bal butów”– jedyne w Polsce zderzające się auta, co wyglądają jak buty
Latarnia Leonarda– zachwycająca karuzela typu Magiczne Rowery

  • 21.00 Powrót
 

W cenie zapewniamy:

  • przejazd komfortowym autokarem lub busem
  • realizację programu wg oferty
  • bilety do parku rozrywki Mandoria,
  • wyżywienie: obiad
  • ubezpieczenie NNW

Mandoria to park rozrywki dla całej rodziny. Znajdziesz tu zarówno atrakcje dla małych dzieci, jak i starszych odkrywców. Pamiętaj – na wszystkich kolejkach, karuzelach i innych atrakcjach Mandorii mogą się bawić także dorośli! Zapomnij więc o dacie urodzenia i daj się porwać zabawie.

Merkant- Odwiedź mandoriańską Gildię Handlową i poznaj jej niesamowity system transportu towarów. Wsiądź do wagonika i na własnej skórze przekonaj się, jak szybko i sprawnie kupieckie dobra pokonują długą drogę, z kantoru do magazynu. I koniecznie pamiętaj o uśmiechu – Gildia zatrudnia utalentowanych malarzy, którzy tworzą kolorowe miniatury przedstawiające gości podczas przejażdżki. Unikalny styl pędzla sprawia, iż jest to niepowtarzalna pamiątka.

Wskocz na pokład Galeonu i żegluj po wzburzonym morzu. Poczuj wiatr we włosach i radość z morskiej przygody. A potem wstąp do Tawerny Trzy Dzwony i opowiedz Kapitanowi Azulejosowi o swoich przeżyciach. Jako dwa morskie wilki z pewnością znajdziecie wspólny język.

Czy udasz się w podróż z kupcami? Karawana przetaczająca się przez Mandorię to prawdziwa gratka dla ciekawskich. Właśnie tutaj możesz poznać najnowsze ploteczki ze świata, przy okazji studiując mandoriański bazar. Co ciekawe, niektórzy twierdzą, że w trakcie podróży kupieckie zwierzęta przemawiają ludzkim głosem. Z którym zamienisz dziś słowo?

Bal butów – Takiej sali balowej świat jeszcze nie widział! Wskocz do jednego z kolorowych trzewików i daj się porwać muzyce. Masz ochotę na spokojne pląsy? Wybierz parkiet po lewej stronie. A może marzą Ci się szalone wygibasy? Skorzystaj z prawego parkietu i tańcz, tańcz, tańcz! Tylko uważaj – te buty lubią na siebie wpadać.

Mandoriańska Latarnia ma za zadanie bezpiecznie doprowadzać statki do portu Miasta Przygód. Niestety, od niedawna wieczny płomień, stworzony przez utalentowanego wynalazcę Leonarda, zaczyna przygasać. Może Tobie uda się dotrzeć na szczyt Latarni i rozwikłać tę zagadkę? 

Travelsport - bon turystyczny

CENA

170 

 

KONTAKT - REZERWACJA

Rezerwacja odbywa się poprzez podpisanie umowy oraz wpłatę zaliczki 30% na nr konta:
32124017471111001062749876
tel. 790 442 272
e-mail: robert@travelsport.pl

CERTYFIKAT

Certyfikat potwierdzający udzielenie przez TU EUROPA S.A. gwarancji ubezpieczeniowej dla TRAVELSPORT

REJESTR

posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Wielkopolskiego nr 914