OBOZY LETNIE

PÓŁKOLONIE LETNIE

Travelsport obozy letnie

Wszystkie nasze obozy są dokładnie zaplanowane i wypełnione zabawą i zajęciami. Tutaj nikt się nie nudzi a szeroka tematyka pozwala znaleźć każdemu interesujący go profil. Największy wybór jest wśród profili sportowych ponieważ wychodzimy z założenia, że ruch jest najlepszą formą wypoczynku. Jednak nie brakuje u nas również ciekawych animacji, możliwości zwiedzania.

travelsport obozy

Duży nacisk kładziemy na dobór Kadry. Są to sprawdzeni animatorzy, instruktorzy, trenerzy czy nauczyciele. Wszystkie osoby posiadają wymagane uprawnienia do opieki nad dziećmi oraz kursy szkoleniowe.

Miejsca w których odbywają się obozy są przez nas sprawdzone, o różnym standardzie jednak w większości jest to wysoki standard ponieważ zależy nam bardzo na jakości oferowanych usług.

travelsport szamotuły

Oferujemy Wam wypoczynek nad morzem, w górach i nad jeziorem.

Staramy się dobierać uczestników pod względem kategorii wiekowej, oferujemy obozy osobno dla młodszych dzieci, osobno dla młodzieży.

Obowiązkowo obozy zgłaszane są do Kuratorium Oświaty.

Ponieważ jesteśmy bezpośrednim organizatorem, ceny obozów są bardzo atrakcyjne w porównaniu z konkurencją!

OBOZY ZIMOWE

PÓŁKOLONIE ZIMOWE

obóz-PEC-2019

Od wielu lat organizujemy wyjazdy narciarskie, obozy dla miłośników białego szaleństwa zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy czy snowboardzistów.

Najczęściej obozy odbywają się w Czechach gdzie pewność śniegu jest większa i panują tam dobre warunki narciarskie.
Zajęcia z narciarstwa prowadzą wykwalifikowani instruktorzy.

Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo uczestników podczas nauki jazdy na nartach lub desce, uczestnicy jeżdżą w kilkuosobowych grupach zawsze odpowiednio oznakowani.

obóz-PEC-2019

Ciekawą propozycją, która cieszy się również dużym zainteresowaniem są weekendy narciarskie podczas których za niewielkie pieniądze możesz pojechać cała rodziną. Zaopiekujemy się Twoimi dziećmi w ciągu dnia, nasi instruktorzy poprowadzą dla nich zajęcia z jazdy na nartach lub snowboardu.

narty-travelsport-08
Shopping Basket
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram